Kancelaria Adwokatów

Spółka Partnerska Adwokatów

Nasza kancelaria przez lata

Jesteśmy ciągle rozwijającym się zespołem osób zaangażowanych w swoją pracę. Pozwala to zapewnić indywidualne podejście do każdego zlecenia. Oferowane usługi dostosowane są do potrzeb i wymagań Klientów. Ponadto swoją wiedzą i doświadczeniem wielokrotnie dzieliliśmy się podczas profesjonalnych wywiadów, warsztatów i konferencji.

Misja

Przygotowywanie kompleksowych i skutecznych rozwiązań dla Klientów.

Wartości

Bycie rzetelnym, szczerym oraz nowoczesnym doradcą.

Specjalizacja

Klientów traktujemy z równą dbałością, przez co każdy objęty jest opieką specjalisty z dziedziny prawa, w ramach której oczekuje wsparcia.

Sukcesywnie poszerzamy swoje możliwości, wzbogacając ofertę oraz rozbudowując nasz zespół. W ramach Kancelarii działają kompetentni i doświadczeni prawnicy, którzy są w stanie profesjonalnie zadbać o interesy Klientów na etapie tworzenia przedsiębiorstw, prowadzenia negocjacji, ale także w toku przesłuchań oraz na salach sądowych. Ponadto jakość naszych usług budowana jest także przez stałą współpracę z zewnętrznymi specjalistami, w tym adwokatami, radcami prawnymi, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami czy rzecznikami patentowymi.

Dlaczego STT

Odpowiadamy na potrzeby Klientów poprzez dostarczanie rzetelnych rozwiązań prawnych.

Wartości

Dbając o interesy Klientów nie zapominamy o wartościach przypisanych do zawodów prawniczych.

Zespół Prawny STT

Partnerzy - Adwokaci

Scroll to Top